Benefity

ben

Spoločnosť EUROPERSONAL&FABRIKA, s.r.o. , v spolupráci zo svojimi obchodnými Partnermi pripravila pre svojich zamestnancov širokú škálu BENEFITOV,na ktoré má nárok každý zamestnanec po odpracovaní 30 dní.

Bezplatná právna poradňa: V prípade že ste sa dostali do zložitej životnej situácie (rozvod, exekúcia, dedičstvo, príp. iné), kde potrebujete odbornú právnu pomoc a neviete na koho sa máte obrátiť je pre Vás k dispozícii náš odborný právny tím, ktorý Vám bezplatne poradí a pomôže.

Bezúročné Mikropôžičky: Pre zamestnancov, ktorí splnia kritéria( podľa prevádzky môžu byť niektoré odlišné), je každý mesiac vyčlenený k dispozícii istý finančný balík určený na prerozdelenie na Bezúročné zamestnanecké pôžičky.

Zľavová zamestnanecká karta: Je karta na zľavy, ktorú dostane každý zamestnanec po odpracovaní 30 dní. Na túto kartu si môže zamestnanec u našich partnerov uplatniť zľavu na vybraný tovar alebo služby ( bankové produkty, poistenie, kúpa auta, výpočtová technika, stavebné práce, kurz VZV).